Outbound çözümlerimiz MT konuşma süresini en üst düzeye çıkarır. Canlı olmayan çağrıları otomatik olarak yönetir, böylece MT’ler bu çağrılarla zaman harcamak zorunda kalmaz ve gelişmiş predictive algoritma MT’leri daha fazla konuşturabilmek için doğru arama hızını hesaplar.

Outbound IVR

Outbound IVR aramaları ile verimliliğin üst noktalara taşınmasına olanak sağlanır. Müşterilerin çağrı içerisinde tuşlama kullanılarak yanıt seçeneklerini seçmesi veya mesaj bırakma (örneğin hukuki beyan) gibi olanaklara imkân sağlanır.

IVR ve MT aramaları için çağrı akışı tasarlama

Gelişmiş Scripter ile hem IVR hem de MT’ler için en karmaşık çağrı akışlarını kolayca oluşturabilirsiniz. Çağrı akışındaki herhangi bir iyileştirme anında yapılıp devreye alınabilir, böylece optimum performansa hızlı bir şekilde ulaşılabilir. Ayrıca Scripter bir web tarayıcısı aracılığıyla hem IVR hem de MT ekranları için bir dağıtım sistemi olarak çalışır.

Evden veya uzaktan çalışma

Minimum gereksinimlerle evde çalışan temsilcileri destekleyen çözümler. Tek ihtiyacınız PC/Laptop, hard/soft telefon ve internet erişimidir. Tüm ekran görüntüleri ve ses trafiği sanki çağrı merkezindelermiş gibi MT'lerinize yönlendirilir.