Scripter uygulaması ile nispeten deneyimsiz kullanıcıların karmaşık MT script’lerini, IVR akışlarını, chatbot ve diğer işlem akış uygulamalarını hızla oluşturmasına olanak sağlayabilirsiniz.

Tüm MT ekranları web tabanlıdır ve uzaktan veya evden çalışsalar dahil tüm MT'lerinize çağrı merkezindeymiş gibi aynı deneyimi sunabilirsiniz.

Scripter iki kullanıcı bileşeni sunar:

Script Designer

Sezgisel bir sürükle ve bırak kullanıcı ara yüzüne sahip, yaygın olarak kullanılan komut dosyası bileşenlerinden oluşan kapsamlı bir kütüphane.

Sadece komut dosyası bileşenlerini tasarım penceresine sürükleyin ve adımları bir ok sürükleyerek birbirine bağlayarak mantık akışını tamamlayın.

Drag-n-Drop

Aşağıdakileri sağlayanlar dahil 100'den fazla standart komut dosyası bileşeni mevcuttur:

 • ODBC veya web hizmeti aracılığıyla veri tabanı etkileşimi,
 • DTMF, TTS ve ASR gibi IVR fonksiyonları,
 • Transfer, konferans, izleme, ses kayıt kayıt dahil çağrı yönetimi,
 • Kredi kartı işleme ve doğrulama,
 • E-mail göndermek,
 • Script flow – decision branch, compare values, pause, resume
 • Scripter da kendi adımlarınızı oluşturabilirsiniz.

  C# kullanarak hazırlayacağınız komut dosyası bileşenlerini kütüphanenize ekleyebilirsiniz.

  Screen Designer

  Table, button, checkboxes, dropdown boxes ve daha birçok obje kullanarak sürükle ve bırak kullanıcı ara yüzü sayesinde hızlı ve kolay şekilde MT ekranlarınızı tasarlayabilirsiniz.

  Kolayca çağrı akış scripti oluşturun

  MT'lerin zamanı en pahalı çağrı merkezi kaynaklarından biridir ve optimize edilmesi kritik önem taşır. Scripter, MT’lerin bir satışı kapatmalarına veya mükemmel müşteri hizmeti sunmalarına yardımcı olacak doğru, etkili çağrı akışı tasarımı yapmanıza imkân vererek MT performansını artırmanızı sağlar.

  Çağrı akış scriptleri anında güncellenebilir, bu da kademeli iyileştirmeler sağlar ve kampanya üretkenliğini artırır.

  Script-flow

  En son HTML5 teknolojisi kullanılarak hazırlanan ekranlar herhangi bir tarayıcıda görüntülenebilir. Bu evden veya uzaktan çalışmayı mümkün kıldığı gibi ve MT makineleri için terminal hizmetleri veya Linux kullanımına izin verir.

  IVR akışları ve Chatbot Oluşturun

  Scripter ile kompleks IVR iş akışlarını sadece sürükle bırak ile oluşturmak çok kolay.

  Örneğin dolandırıcılık durumunda bir müşterinin kredi kartını bloke etmek veya engelini kaldırmak ve ardından durum değişikliğini onaylamak için onlara bir SMS göndermek.

  Basit otum işlemleri için Chatbot oluşturun

  Örneğin mesaj gönderen kişiden bir kullanıcı adı ve şifre talep etmek ve kimlik doğrulandıktan sonra onlara hesap bakiyesini sağlamak, kargolarının durumunu bildirmek veya canlı bir temsilciye aktarmak.

  Scripter hem operasyon hem de teknik personelin aynı süreç akışı dilini konuşmasını ve uygulama geliştirme sürecine yardımcı olmasına olanak verir. Kod yazmaya gerek olmadığı için etkili bir şekilde kod yazmak ve uygulamalar oluşturmak için gerekli geliştiricileri çalıştırma ihtiyacını azaltır.